Потопна пумпа 400W - CSP400D - INOX

4,999ДЕН.

  • Производител: OMEGA air
  • Шифра на производ: 2300360
  • Достапност: На залиха
  • без ДДВ: 4,236ДЕН.

Тагови: PROAIR, 2300360, Потопна, пумпа, 400W, CSP, 400D, INOX


2300360 - Потопна пумпа 400W - CSP400D - INOX

Техничка информација:

- За нечиста вода

- Куќиште од нерѓосувачки челик

- Моќност: 400 W

- Максимална потисна висина: 5 m

- Максимален проток: 7.500 l/h

- Должина на кабел: 10 m

- Автоматско активирање со пловак

- Тежина: 4 кг


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha