Дупчалки

Електрични Дупчалки

Електрична дупчалка 450W - 10mm

FERM industrial

Електрична дупчалка 450W - 10mm

2,499ДЕН. без ДДВ 2,118ДЕН.

PDM1048P - Електрична дупчалка 450W - 10mm (футер на клуч)Спецификации- Напон:220-240V~, 50Hz- Моќност: 450W- Брзина на празен од: 0-3.300/min.- Футер: Ø1.5-10mm- Тежина: 1.5kgОпис..

Прикажани од 1 до 1 од вкупно 1 (1 страна/и)