Полирки

Електрични полирки за полирање на возила

Електрична полирка 1400W - 180mm

FERM industrial

Електрична полирка 1400W - 180mm

7,999ДЕН. без ДДВ 6,779ДЕН.

AGM1120P - Електрична полирка 1400W - 180mmСпецификации- Напон: 220-240V~, 50Hz- Моќност: 1400W- Дијаметар: Ø180mm- Брзина на празен од:1.000-3.300/min.- Навој: M14- Тежина: 3.1kgO..

Прикажани од 1 до 1 од вкупно 1 (1 страна/и)