Електрични косилки

Електрични косилки за трева

Електрична косилка 1100W - 320mm

FERM power tools

Електрична косилка 1100W - 320mm

4,999ДЕН. без ДДВ 4,236ДЕН.

LMM1011 - Електрична косилка 1100W - 320mmСпецификации- Напон: 230V˜, 50Hz- Моќност: 1100W- Ширина на косење: 320mm- Брзина на празен од: 0-3.300/min.- Висина на косење (3 нивоа) 2..

Прикажани од 1 до 1 од вкупно 1 (1 страна/и)