Преносни компресори

Преносни компресори безмаслени

Безмаслен тивок клипен компресор DPS110/5L - 0.55KW - 230V - 8bar

OMEGA air

Безмаслен тивок клипен компресор DPS110/5L - 0.55KW - 230V - 8bar

12,000ДЕН. без ДДВ 10,169ДЕН.

1401585 - Безмаслен тивок клипен компресор DPS110/5L - 0.55KW - 230V - 8barТехничка информација:- Проток на воздух на страната за вшмукување (l / min): 110- Моќност на моторот (kW)..

Преносен безмаслен компресор 1100W

FERM power tools

Преносен безмаслен компресор 1100W

8,999ДЕН. без ДДВ 7,626ДЕН.

CRM1049 - Преносен безмаслен компресор FERM 1100WСпецификации- Напон: 230V, 50HZ- Моќност: 1.100W (S3-15%)- Брзина на на празен од: 3.550/min.- Проток: 180 liter/min.Опис- Без..

Прикажани од 1 до 2 од вкупно 2 (1 страна/и)