Електрични дигалки

Електрични дигалки за терет, товар

Електрична дигалка 500W - 250KG

FERM power tools

Електрична дигалка 500W - 250KG

9,999ДЕН. без ДДВ 8,474ДЕН.

LHM1011 - Електрична дигалка 500W - 250KGСпецификации- Напон: 230V, 50Hz- Моќност: 500W- Подигање со ремен: 250kg- Подигање без ремен: 125kg- Висина со ремен: 6m- Висина без р..

Прикажани од 1 до 1 од вкупно 1 (1 страна/и)