Брусилки за гипс

Брусилки за гипс

Телескопска брусилка за гипс/жирафа 1050W - 225mm

FERM power tools

Телескопска брусилка за гипс/жирафа 1050W - 225mm

14,999ДЕН. без ДДВ 12,711ДЕН.

DSM1010 - Телескопска брусилка за гипс/жирафа 1050W - 225mmСпецификации- Напон: 230-240V, 50Hz- Моќност: 1050W- Брзина на празен од: 600-2.600/min.- Диск: Ø 225 mm- Тежина: 5kgОпис..

Прикажани од 1 до 1 од вкупно 1 (1 страна/и)