Потезни циркулари за метал

Потезни циркулари за сечење метал, инокс и друго 

Циркуларна пила за метал 2300W - 355mm

FERM industrial

Циркуларна пила за метал 2300W - 355mm

9,999ДЕН. без ДДВ 8,474ДЕН.

COM1007P - Циркуларна пила за метал 2300W - 355mmСпецификации- Напон: 220-240V~, 50Hz- Моќност: 2.300W- Брзина на празен од: 4.000/min.- Дијаметар: Ø355mm- Вретено: 1 inch- Тежина:..

Прикажани од 1 до 1 од вкупно 1 (1 страна/и)