Прецизни отсечни пили

Прецизни отсечни пили за сечење дрво и метал

Прецизна отсечна пила 120W

FERM power tools

Прецизна отсечна пила 120W

11,999ДЕН. без ДДВ 10,169ДЕН.

SSM1007 - Прецизна отсечна пила 90WСпецификации- Напон: 230V, 50Hz- Моќност: 120W- Регулација на маса: 0-45°- Дијаметар на диск: 150mm- Максимална длабочина: 400mm- Брзина на празе..

Прикажани од 1 до 1 од вкупно 1 (1 страна/и)