Електрични ножици

Електрични ножици за жива ограда

Електрични ножици 550W - 510mm

FERM power tools

Електрични ножици 550W - 510mm

3,999ДЕН. без ДДВ 3,389ДЕН.

HTM1003 - Електрични ножици 550W - 510mmСпецификации- Напон: 220-240V˜, 50/60Hz- Моќност: 550W- Должина на сечилото: 510mm- Максимална дебелина на сечење: 20mm- Тежина: 4.0kg..

Прикажани од 1 до 1 од вкупно 1 (1 страна/и)