Пиштоли за лепење

Пиштоли за лепење

Акумулаторски пиштол за лепење 7.2V - 1.5AH

FERM power tools

Акумулаторски пиштол за лепење 7.2V - 1.5AH

3,499ДЕН. без ДДВ 2,965ДЕН.

GGM1003 - Акумулаторски пиштол за лепење 7.2V - 1.5AHСпецификации- Напон на полначот: 100-240V, 50/60Hz- Напон на акумулаторот: 7.2V Li-lon (1.5Ah)- Време на полнење: 1 час- Стапче..

Пиштол за лепење 75W

FERM power tools

Пиштол за лепење 75W

448ДЕН. 499ДЕН. без ДДВ 380ДЕН.

-10%

GGM1004 - Пиштол за лепење 75WСпецификации- Напон: 220-240V, 50/60Hz- Моќност: 75W- Време на загревање: 3-5 минути.- Стапче за лепење: 7mm- Проток: 8-12g/min.Опис- Сталак за маса- ..

Прикажани од 1 до 2 од вкупно 2 (1 страна/и)