Пневматски пиштол за забивање CN90 55mm - 90mm

26,000ДЕН.

  • Производител: OMEGA air
  • Шифра на производ: 2505831
  • Достапност: На залиха
  • без ДДВ: 22,034ДЕН.

Тагови: PROAIR, 2505831, Пневматски, пиштол, забивање, CN90, 55mm, 90mm, Шајкарка


2505831 - Пневматски пиштол за забивање шајки CN90 55mm - 90mm (Шајкарка)

Техничка инфомација

- Тежина на пиштолот: 4,25 кг

- Работен притисок: 5,8 - 8 бари

- Потрошувачка на воздух: 0,9 L / циклус

- Наклон на врзување: 15 °

- Врзување: жица

- Должина на шајки: 55 - 90 mm

- Складирање: 225-300 ЕЕЗ

- Дијаметар на шајки: 2,8-3,5 мм

- Дијаметар на главата на шајки: 5 - 6 mm

- Тип на шајки: мазни, спирални, прстенести

- Можност за прилагодување на длабочината до околу 10 mm
Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha