Пневматска екцентрична полирка - 150mm

3,999ДЕН.

  • Производител: OMEGA air
  • Шифра на производ: 2505709
  • Достапност: На залиха
  • без ДДВ: 3,389ДЕН.

Тагови: PROAIR, 2505709, Пневматска, екцентрична, полирка, 150mm


2505709 - Пневматска екцентрична полирка - 150mm

Техничка информација

- Брзина: 10.000 мин-1

- Дијаметар на дискот: 150 mm

- Ексцентрично: 5 мм

- Тежина: 1,15 кг

- Потрошувачка на воздух: 200 l / min

- Поврзување: 1 / 4˝

- Вшмукувачко црево 1,5м

- Вреќа за вшмукување


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha