Перач под висок притисок на топла вода 2.1KW - 150bar - HWC STORM150

99,999ДЕН.

  • Производител: OMEGA air
  • Шифра на производ: 2301025
  • Достапност: На залиха
  • без ДДВ: 84,745ДЕН.

Тагови: PROAIR, 2301025, Перач, висок, притисок, топла, вода, 2.1KW, 150bar


2301025 - Перач под висок притисок на топла вода 2.1KW - 150bar - HWC STORM150

Техничка информација:

- Макс. работен притисок: 150 бари

- Проток: 430 l / h

- Макс. температура на водата: 80 ° C

- Електрично поврзување: 230V / 50Hz / 9,4A

- Моќност: 2.1KW

- Пумпа, глава, клипови: аксијален, алуминиум, нерѓосувачки челик

- Гориво: Дизел

- Моќност на греење на котелот: 26 kW

- Потрошувачка на гориво: 1,8 kg/h

- Резервоар за гориво: 4l

- Димензии: 680 x 480 x 750 cm

- Тежина: 44 кг


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha