Масло за пневматски алат, припремни единици, филтери и регулатори - 1L

600ДЕН.

  • Производител: OMEGA air
  • Шифра на производ: 2900928
  • Достапност: На залиха
  • без ДДВ: 508ДЕН.

Тагови: PROAIR, 2900928, Масло, за, пневматски, алат, припремни, единици, филтери, и, регулатори, 1L2900928 - Масло за пневматски алат, припремни единици, филтери и регулатори - 1L 

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha