Клешти за поп нитни во гарнитура HRG-724C од М3 до М6

2,000ДЕН.

  • Производител: OMEGA air
  • Шифра на производ: 2507044
  • Достапност: На залиха
  • без ДДВ: 1,695ДЕН.

Тагови: PROAIR, 2507044, Клешти, поп, нитни, гарнитура, HRG-724C, M3, M6


2507044 - Клешти за поп нитни во гарнитура HRG-724C од M3 до M6

Техничка информација:

- Еднорачни клешти за поп нитни 

- За M3, M4, M5, M6


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha