Клешти за поп нитни во гарнитура HRG-713 од М3 до М12

3,500ДЕН.

  • Производител: OMEGA air
  • Шифра на производ: 2507043
  • Достапност: На залиха
  • без ДДВ: 2,966ДЕН.

Тагови: PROAIR, 2507043, Клешти, поп, нитни, гарнитура, HRG-713, M3, M12


2507043 - Клешти за поп нитни во гарнитура HRG-713 од M3 до M12

Техничка информација:

- Дворачни клешти за поп нитни 

- За M3, M4, M5, M6, M8, M10, M12


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha