Перач под висок притисок 2200W - 170bar

12,999ДЕН.

  • Производител: FERM power tools
  • Шифра на производ: GRM1026
  • Достапност: Нема на залиха
  • без ДДВ: 11,016ДЕН.

Тагови: FERM, GRM1026, Перач, под, висок, притисок, 2200W, 170bar

GRM1026 - Перач под висок притисок 2200W - 170bar

Спецификации

- Напон: 220-240V˜, 50/60Hz

- Моќност: 2200W

- Максимален притисок: 170Bar

- Проток на вода (литри на час): 450L/H

- Старт/стоп систем за активација на мотор при притускување на копчето на пиштол за шприцање

- Аксијална пумпа со три матални дизни и лесно метално куќиште

- Компактен дизајн

- Тежина: 12.0kg

Вклучено

- Пиштол под притисок

- Џет млазница

- Брза спојка за приклучок на црево

- Сад за шампон

- Црево за висок притисок: 5m

- Електричен кабел за напојување: 5m

- Тркалца и голема рачка за лесна преносливост


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha