Рачен циркулар 1200W - 185mm

4,720ДЕН. 5,999ДЕН.

  • Производител: FERM power tools
  • Шифра на производ: CSM1039
  • Достапност: На залиха
  • без ДДВ: 4,000ДЕН.

Тагови: FERM, CSM1039, Рачен, циркулар, 1200W, 185mm

CSM1039 - Рачен циркулар 1200W - 185mm

Спецификации

- Напон: 230-240V, 50Hz

- Моќност: 1.200W

- Регулација: 0-45°

- Брзина на празен од: 5.000/min.

- Дијаметар на пила: 185mm

- Отвор: 20mm

- Максимална длабочина: 65mm(90°)

- Максимална длабочина: 43mm(45°)

Опис

- Регулација на агол и длабочина

- Водилка

- Кочница на вретено

- 3m гумен кабел

Вклучено

- Hex клуч

- Водилка

- TCT пила 185mm T24


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha