Аголна брусилка 950W - 125mm

3,999ДЕН.

  • Производител: FERM industrial
  • Шифра на производ: AGM1095P
  • Достапност: На залиха
  • без ДДВ: 3,389ДЕН.

Тагови: FERM, AGM1095P, Аголна, брусилка, 950W, 125mm


AGM1095P - Аголна брусилка 950W - 125mm 

Спецификации

- Напон: 230-240V~, 50Hz

- Моќност: 950W

- Дијаметар: Ø125mm

- Брзина на празен од: 12.000/min.

- Навој: M14

- Тежина: 2.1kg

Опис

- Електронска рестарт функција

- Lock-on копче

- Кочница на вретено

- Заштитен браник

- 3m гумен кабел

Вклучено

- Рачка

- Hex Клуч


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha