Мени
Продавница
00

Cart

Масло за пневматски алати MAQ V32 – 1L

600,00 ден со вклучен ДДВ

  • Маслата за пневматски алат се одличен избор за поддршка на вашиот алат
  • Ова масло е специјално формулирано да го подмажува и заштитува пневматскиот алат, осигурувајќи му продолжен животен век и ефикасност

На залиха

Add to wishlist Add to compare

Опис

Масло за пневматски алати MAQ V32 – 1L
  • Маслата за пневматски алат се одличен избор за поддршка на вашиот алат
  • Ова масло е специјално формулирано да го подмажува и заштитува пневматскиот алат, осигурувајќи му продолжен животен век и ефикасност

Дополнителни информации

Тежина 1 кг
Бренд

Земја на потекло