Мени
Продавница
00

Cart

ПочетнаПРОДАВНИЦАРАЧЕН АЛАТКлешти за поп нитниКлешти за поп нитни во гарнитура HRG-713
Заштеди 700 ден

Клешти за поп нитни во гарнитура HRG-713

Original price was: 3.500,00 ден.Current price is: 2.800,00 ден. (вклучен ДДВ 18%)

  • Дворачни клешти за поп нитни
  • Куфер од ABS пластика
  • За M3, M4, M5, M6, M8, M10, M12

На залиха

Додај во желби Додај за споредба

Опис

Клешти за поп нитни во гарнитура HRG-713 од М3 до М12
Технички податоци
  • Дворачни клешти за поп нитни
  • Куфер од ABS пластика
  • За M3, M4, M5, M6, M8, M10, M12

Дополнителни информации

Тежина 1 кг
Бренд

Гаранција

Земја на потекло