Мени
Продавница
00

Cart

Компресор клипен DB210/50L

13.000,00 ден (вклучен ДДВ 18%)

 • Проток на воздух (l/min): 210
 • Моќност на моторот (kW): 1.5
 • Ел. врска (V/Hz/f): 230/50/1
 • Максимален работен притисок (bar): 8
 • Волумен на сад под притисок (l): 50
 • Димензии (l x w x h) (mm): 720 x 310 x 655
 • Тежина (kg): 36
 • Ниво на бучава (dB): 95

На залиха

Додај во желби Додај за споредба

Опис

Компресор клипен DB210/50L – 1.5KW – 230V – 8bar

Tехнички податоци

 • Проток на воздух (l/min): 210
 • Моќност на моторот (kW): 1.5
 • Ел. врска (V/Hz/f): 230/50/1
 • Максимален работен притисок (bar): 8
 • Волумен на сад под притисок (l): 50
 • Димензии (l x w x h) (mm): 720 x 310 x 655
 • Тежина (kg): 36
 • Ниво на бучава (dB): 95

Дополнителни информации

Тежина 36 кг
Димензии 720 × 310 × 655 cm
Бренд

Гаранција