Мени
Продавница
00

Cart

Save 449 ден

Транспортна количка – HT68

Original price was: 2.499,00 ден.Current price is: 2.050,00 ден. со вклучен ДДВ

 • Максимално оптоварување (kg): 60
 • Димензии на панелот (mm): 286 x 240
 • Дијаметар на тркалото (mm): 174
 • Димензии на количка (l x w x h) (mm): 950 x 385 x 375
 • Димензии на преклопената количка (l x w x h) (mm): 710 x 385 x 80
 • Тежина (kg): 2.8

На залиха

Add to wishlist Add to compare

Опис

Транспортна количка – HT68
Технички податоци
 • Максимално оптоварување (kg): 60
 • Димензии на панелот (mm): 286 x 240
 • Дијаметар на тркалото (mm): 174
 • Димензии на количка (l x w x h) (mm): 950 x 385 x 375
 • Димензии на преклопената количка (l x w x h) (mm): 710 x 385 x 80
 • Тежина (kg): 2.8

Дополнителни информации

Тежина 2,8 кг
Димензии 950 × 385 × 375 cm
Бренд

Земја на потекло

Гаранција