Мени
Продавница
00

Cart

ПочетнаСервисен центар

Сервисен центар

Сервис за брза и ефикасна поправка

Овластен сервис и резервни делови во Македонија за брендовите: OMEGA AIR – Slovenia, TYROLIT – Austria, FERM power tools – Netherlands, TROTEC GmbH – Germany, AERSERVICE – Italy.

Сервисна подршка

Испрати емаил: servis@alpetehna.mk

Сервис / 076 501 730

Понеделник до Петок: од 09:00 до 17:00
Сабота и Недела: Затворено

Сервисен центар

Сервисен центар
  • Tel: +389 (0) 76 501 730
  • Fax: +389 (0) 22 533 527
  • Email: servis@alpetehna.mk
  • Ул.15 бр.40, Јурумлери, Скопје, Р. Македонија
Ви треба помош?

Ве молиме изберете опција која ќе ни помогне најдобро да ве услужиме.

    5 + 6 =