Мени
Продавница
00

Cart

Електрична бисквитарка 900W

6.999,00 ден (вклучен ДДВ 18%)

 • Напон: 230V~, 50Hz
 • Моќност: 900W
 • Брзина на празен од: 11.000/min.
 • Пила: 100x22mm
 • Длабочина на сечење: 0-14mm
 • Регулација: 0° – 90°
 • Бисквити: 0-10-20

Нема на залиха

Додај во желби Додај за споредба

Опис

BJM1009 – Електрична бисквитарка 900W
Спецификации
 • Напон: 230V~, 50Hz
 • Моќност: 900W
 • Брзина на празен од: 11.000/min.
 • Пила: 100x22mm
 • Длабочина на сечење: 0-14mm
 • Регулација: 0° – 90°
 • Бисквити: 0-10-20
Опис
 • Креација на прецизни резови
 • Лесна регулација на агол
 • Алуминиумска папуча
 • Кочница на вретено
 • Кутија за складирање
Вклучено
 • Нож 100x22x4mm
 • Hex клуч
 • Торба за прашина
 • 50 бисквити (#20)

Дополнителни информации

Бренд

Гаранција

Земја на потекло