Мени
Продавница
00

Cart

Циркуларна пила за метал 2300W – 355mm

9.999,00 ден со вклучен ДДВ

 • Напон: 220-240V~, 50Hz
 • Моќност: 2.300W
 • Брзина на празен од: 4.000/min.
 • Дијаметар: Ø355mm
 • Вретено: 1 inch
 • Тежина: 15.8kg

Нема на залиха

Add to wishlist Add to compare

Опис

COM1007P – Циркуларна пила за метал 2300W – 355mm
Спецификации
 • Напон: 220-240V~, 50Hz
 • Моќност: 2.300W
 • Брзина на празен од: 4.000/min.
 • Дијаметар: Ø355mm
 • Вретено: 1 inch
 • Тежина: 15.8kg
Опис
 • Базична плоча
 • Кочница на вретено
 • Регулација за длабочина
 • Висока прецизност на сечење
 • 4m гумен кабел
Вклучено
 • Клуч
 • Пила за сечење

Дополнителни информации

Тежина 15,8 кг
Бренд

Гаранција

Земја на потекло