Мени
Продавница
00

Cart

Електрична глодалка/фреза 2200W – 12mm

8.999,00 ден (вклучен ДДВ 18%)

 • Напон: 230-240V~, 50Hz
 • Моќност: 2.200W
 • Брзина на празен од: 9.000-22.000/min.
 • Максимална длабочина: 50mm
 • Максимална дијаметар: 32mm
 • Тежина: 5.80kg

Нема на залиха

Додај во желби Додај за споредба

Опис

PRM1019P – Електрична глодалка/фреза 2200W – 12mm
Спецификации
 • Напон: 230-240V~, 50Hz
 • Моќност: 2.200W
 • Брзина на празен од: 9.000-22.000/min.
 • Максимална длабочина: 50mm
 • Максимална дијаметар: 32mm
 • Тежина: 5.80kg
Опис
 • Регулација на длабочина
 • Варијабилна контрола на брзина
 • Адаптер за прашина
 • Кочница на вретено
 • 3m гумен кабел
Вклучено
 • Водилка
 • Клуч
 • 3 глодала
 • Вклучени прифати од  6mm, 8mm и 12mm

Дополнителни информации

Тежина 5,8 кг
Бренд

Гаранција

Земја на потекло