Мени
Продавница
00

Cart

Електрично ренде/абрихтер 620W

7.999,00 ден (вклучен ДДВ 18%)

 • Напон: 220-240V~, 50Hz
 • Моќност: 620W
 • Брзина празен од: 0-17.000/min.
 • Ширина на рендесување: 82mm
 • Дебелина на рендесување: 0-2mm
 • Тежина: 2.8kg

Нема на залиха

Додај во желби Додај за споредба

Опис

PPM1015P – Електрично ренде/абрихтер
Спецификации
 • Напон: 220-240V~, 50Hz
 • Моќност: 620W
 • Брзина празен од: 0-17.000/min.
 • Ширина на рендесување: 82mm
 • Дебелина на рендесување: 0-2mm
 • Тежина: 2.8kg
Опис
 • Lock-on копче
 • Ножеви кој се острат (Острилка за ножеви вклучено)
 • Менлива длабочина на рендисување
 • Алуминиумска базична папуча
 • Lock-off копче
 • 3m гумен кабел
Вклучено
 • Водилка
 • Клуч
 • Острилка за ножиња
 • Регулатор за ножиња

Дополнителни информации

Тежина 2,8 кг
Бренд

Гаранција

Земја на потекло