Мени
Продавница
00

Cart

Електрично ренде/абрихтер 650W

5.999,00 ден (вклучен ДДВ 18%)

 • Напон: 230V~, 50Hz
 • Моќност: 650W
 • Брзина на празен од: 16.500/min.
 • Ширина на рендесување: 82mm
 • Дебелина на рендесување: 2mm

На залиха

Додај во желби Додај за споредба

Опис

PPM1010 – Електрично ренде/абрихтер 650W
Спецификации
 • Напон: 230V~, 50Hz
 • Моќност: 650W
 • Брзина на празен од: 16.500/min.
 • Ширина на рендесување: 82mm
 • Дебелина на рендесување: 2mm
Опис
 • Lock-on копче
 • Менлива длабочина на рендисување
 • Променливи ножеви за ренденисување
 • 3m гумен кабел
Вклучено
 • Водилка
 • Резервен ремен
 • Торба за прашина

Дополнителни информации

Бренд

Гаранција

Земја на потекло