Мени
Продавница
00

Cart

Електрична хефталка 8 – 14mm

2.499,00 ден (вклучен ДДВ 18%)

 • Напон: 240V, 50Hz
 • Ширина на спајалки: 11.3mm (тип530)
 • Должина на спајалки: 8-16mm
 • Должина на шајка: 15-16mm

Нема на залиха

Додај во желби Додај за споредба

Опис

ETM1004 – Електрична хефталка 8 – 14mm
Спецификации
 • Напон: 240V, 50Hz
 • Ширина на спајалки: 11.3mm (тип530)
 • Должина на спајалки: 8-16mm
 • Должина на шајка: 15-16mm
Опис
 • Регулација на удар
 • Механизам за закочување
 • Компактен дизајн
 • Безбедносно копче
Вклучено
 • 400 спајалки 14mm
 • 100 шајки 15mm

Дополнителни информации

Бренд

Гаранција

Земја на потекло