Мени
Продавница
00

Cart

ПочетнаПРОДАВНИЦААВТОМОБИЛСКА - ГАРАЖНА ОПРЕМААкумулаторски пиштол за лепење 7.2V – 1.5AH

Акумулаторски пиштол за лепење 7.2V – 1.5AH

2.999,00 ден (вклучен ДДВ 18%)

 • Напон на полначот: 100-240V, 50/60Hz
 • Напон на акумулаторот: 7.2V Li-lon (1.5Ah)
 • Време на полнење: 1 час
 • Стапче за лепење: 7mm

Нема на залиха

Додај во желби Додај за споредба

Опис

GGM1003 – Акумулаторски пиштол за лепење 7.2V – 1.5AH
Спецификации
 • Напон на полначот: 100-240V, 50/60Hz
 • Напон на акумулаторот: 7.2V Li-lon (1.5Ah)
 • Време на полнење: 1 час
 • Стапче за лепење: 7mm
Опис
 • Li-lion батерија
 • Загревање 15 секунди
 • 170° работна температура
 • Стоп систем на 5 мин. Неактивност
 • Мекан ракофат
 • Кутија за складирање
Вклучено
 • 6 стапчиња за лепење (7x150mm)

Дополнителни информации

Бренд

Гаранција

Земја на потекло