Мени
Продавница
00

Cart

ПочетнаПРОДАВНИЦАЕЛЕКТРИЧНИ АЛАТИКомбинирани чеканиЕлектропневматски комбиниран чекан 1500W – SDS PLUS

Електропневматски комбиниран чекан 1500W – SDS PLUS

8.999,00 ден (вклучен ДДВ 18%)

 • Напон: 230-240V, 50Hz
 • Моќност: 1500W
 • Брзина на празен од: 0-950/min.
 • Удари во минута: 0-4.4000/min.
 • Футер: SDS-plus
 • Ударна енергија: 6.0 Joule
 • Тежина: 5.76 Kg

На залиха

Додај во желби Додај за споредба

Опис

HDM1037 – Електропневматски комбиниран чекан 1500W – SDS PLUS – 4 функции
Спецификации
 • Напон: 230-240V, 50Hz
 • Моќност: 1500W
 • Брзина на празен од: 0-950/min.
 • Удари во минута: 0-4.4000/min.
 • Футер: SDS-plus
 • Ударна енергија: 6.0 Joule
 • Тежина: 5.76 Kg
Опис
 • 4 Функции
 • Универзален SDS-plus футер
 • Варијабилна контрола на брзина
 • 3m гумен кабел
 • Кутија за складирање
Вклучено
 • Рачка
 • Поклопец за прашина
 • Маст
 • Лизгачка спојка со мерило
 • 3 SDS бургии за бетон
 • Шпиц
 • Длето
 • Клуч

Дополнителни информации

Тежина 5,7 кг
Бренд

Гаранција

Земја на потекло