Мени
Продавница
00

Cart

ПочетнаПРОДАВНИЦАРАЧЕН АЛАТКлешти за поп нитниКлешти за поп нитни во гарнитура HRG-724C
Заштеди 500 ден

Клешти за поп нитни во гарнитура HRG-724C

Original price was: 2.000,00 ден.Current price is: 1.500,00 ден. (вклучен ДДВ 18%)

  • Еднорачни клешти за поп нитни
  • Куфер од ABS платика
  • За M3, M4, M5, M6

На залиха

Додај во желби Додај за споредба

Опис

Клешти за поп нитни во гарнитура HRG-724C од М3 до М6
Технички податоци
  • Еднорачни клешти за поп нитни
  • Куфер од ABS платика
  • За M3, M4, M5, M6

Дополнителни информации

Тежина 1 кг
Бренд

Гаранција

Земја на потекло