Мени
Продавница
00

Cart

Вибрациона брусилка 220W – 1/4

3.999,00 ден (вклучен ДДВ 18%)

 • Напон: 220-240V~, 50Hz
 • Моќност: 220W
 • Брзина на празен од: 15.000/min.
 • Перниче: 105x113mm
 • Брусна хартија: 140x114mm
 • Тежина 1.4 кг

На залиха

Додај во желби Додај за споредба

Опис

PSM1028P – Вибрациона брусилка 220W – 1/4
Спецификации
 • Напон: 220-240V~, 50Hz
 • Моќност: 220W
 • Брзина на празен од: 15.000/min.
 • Перниче: 105x113mm
 • Брусна хартија: 140x114mm
 • Тежина 1.4 кг
Опис
 • Velcro алуминиумска папуча
 • Универзален систем за стегање
 • Активен систем за усисување
 • Мекан ракофат
 • 4m гумен кабел
Вклучено
 • Торба за прашина
 • Брусна хартија (Velcro)
 • Подложно перниче

Дополнителни информации

Тежина 1,4 кг
Бренд

Гаранција

Земја на потекло