Мени
Продавница
00

Cart

Ударна дупчалка 1100W – 13mm

8.999,00 ден (вклучен ДДВ 18%)

 • Напон: 220-240V~, 50Hz
 • Моќност: 1100W
 • Механички брзини: 2
 • Брзина на празен од: 0-1.200/min / 0-3.100/min
 • Удари во минута: 0-19.200/min / 0-49.600/min.
 • Футер: Ø1.5-13mm
 • Тежина: 3.28 kg

На залиха

Додај во желби Додај за споредба

Опис

PDM1061P_K – Ударна дупчалка 1100W – 13mm (самостезен футер)
Спецификации
 • Напон: 220-240V~, 50Hz
 • Моќност: 1100W
 • Механички брзини: 2
 • Брзина на празен од: 0-1.200/min / 0-3.100/min
 • Удари во минута: 0-19.200/min / 0-49.600/min.
 • Футер: Ø1.5-13mm
 • Тежина: 3.28 kg
Опис
 • Двојна функција (дупчење и дупчење со удар)
 • Механички менувач со 2 брзини
 • Метално куќиште
 • Варијабилна контрола на брзина
 • Странична рачка со ограничувач на длабочина на метал
 • 3м гумен кабел
Вклучено
 • Клуч за стегање на футер
 • Ергономска рачка
 • Лизгачка спојка со мерило
 • Куфер за складирање

Дополнителни информации

Тежина 3,2 кг
Бренд

Гаранција

Земја на потекло