Мени
Продавница
00

Cart

Убодна пила 550W

2.499,00 ден со вклучен ДДВ

 • Напон: 230-240V, 50Hz
 • Моќност: 550W
 • Брзина на празен од: 0-3.000/min.
 • Регулација: 0-45°
 • Должина на удар: 18mm
 • Максимално сечење во дрво: 65mm
 • Максимално сечење во метал: 6mm

Нема на залиха

Add to wishlist Add to compare
SKU: JSM1030 Категории , Ознаки: , , , ,

Опис

JSM1030 – Убодна пила 550W
Спецификации
 • Напон: 230-240V, 50Hz
 • Моќност: 550W
 • Брзина на празен од: 0-3.000/min.
 • Регулација: 0-45°
 • Должина на удар: 18mm
 • Максимално сечење во дрво: 65mm
 • Максимално сечење во метал: 6mm
Опис
 • Lock-on копче
 • Варијабилна контрола на брзина
 • 4 позции на регулација
 • Подесување на агол (0-45°)
 • Отвор за прашина
 • 3m гумен кабел
Вклучено
 • Водилка
 • Hex клуч
 • Адаптер за прашина
 • 1 T-пила

Дополнителни информации

Бренд

Гаранција

Земја на потекло