Мени
Продавница
00

Cart

Убодна пила 710W

3.999,00 ден со вклучен ДДВ

 • Напон: 230-240V, 50Hz
 • Моќност: 710W
 • Брзина на празен од: 800-3.000/min.
 • Регулација: 0-45°
 • Должина на удар: 20mm
 • Максимално сечење во дрво: 110mm
 • Максимално сечење во метал: 10mm

На залиха

Add to wishlist Add to compare
SKU: JSM1014 Категории , Ознаки: , , , ,

Опис

JSM1014 – Убодна пила 710W
Спецификации
 • Напон: 230-240V, 50Hz
 • Моќност: 710W
 • Брзина на празен од: 800-3.000/min.
 • Регулација: 0-45°
 • Должина на удар: 20mm
 • Максимално сечење во дрво: 110mm
 • Максимално сечење во метал: 10mm
Опис
 • Lock-on копче
 • Варијабилна контрола на брзина
 • 4 позции на регулација
 • Подесување на агол (0-45°)
 • Отвор за прашина
 • 3m гумен кабел
Вклучено
 • Водилка
 • Hex клуч
 • Адаптер за прашина
 • 3 T-пили

Дополнителни информации

Бренд

Гаранција

Земја на потекло