Мени
Продавница
00

Cart

Транспортна количка за терет MAX – 225KG

3.999,00 ден со вклучен ДДВ

 • Максимален товар (kg): 225
 • Димензија (l x w x h) (mm): 1.130x545x430
 • Дебелина на плоча (mm): 3.5
 • Tркала со топчесто лежисште
 • Стабилна базична плоча
 • Метални фелни

Нема на залиха

Add to wishlist Add to compare

Опис

TTM1028 – Транспортна количка за терет MAX – 225KG
Технички податоци
 • Максимален товар (kg): 225
 • Димензија (l x w x h) (mm): 1.130x545x430
 • Дебелина на плоча (mm): 3.5
Опис
 • Tркала со топчесто лежисште
 • Стабилна базична плоча
 • Метални фелни

Дополнителни информации

Тежина 9 кг
Димензии 1130 × 545 × 430 cm
Бренд

Земја на потекло

Гаранција