Мени
Продавница
00

Cart

Транспортна количка со платформа MAX – 150KG

3.999,00 ден (вклучен ДДВ 18%)

 • Максимален товар (kg): 150
 • Димензија на платформа (mm): 734×480
 • 2 подвижни тркала
 • 2 фиксни тркала
 • Гумени тркала
 • Рачка за буткање
 • Широка платформа

Нема на залиха

Додај во желби Додај за споредба

Опис

TTM1027 – Транспортна количка со платформа MAX – 150KG
Технички податоци
 • Максимален товар (kg): 150
 • Димензија на платформа (mm): 734×480
 • 2 подвижни тркала
 • 2 фиксни тркала
Опис
 • Гумени тркала
 • Рачка за буткање
 • Широка платформа

Дополнителни информации

Тежина 9 кг
Бренд

Земја на потекло

Гаранција