Мени
Продавница
00

Cart

Транспортна количка – HT130

4.999,00 ден (вклучен ДДВ 18%)

 • Максимално оптоварување (kg): 130
 • Димензии на панелот (mm): 486 x 350
 • Дијаметар на тркалото (mm): 174
 • Димензии на количка (l x w x h) (mm): 1100 x 490 x 518
 • Димензии на преклопената количка (l x w x h) (mm): 710 x 385 x 80
 • Тежина (kg): 5.9

Нема на залиха

Додај во желби Додај за споредба

Опис

Транспортна количка – HT130
Технички податоци
 • Максимално оптоварување (kg): 130
 • Димензии на панелот (mm): 486 x 350
 • Дијаметар на тркалото (mm): 174
 • Димензии на количка (l x w x h) (mm): 1100 x 490 x 518
 • Димензии на преклопената количка (l x w x h) (mm): 710 x 385 x 80
 • Тежина (kg): 5.9

Дополнителни информации

Тежина 5,9 кг
Димензии 1100 × 490 × 518 cm
Бренд

Земја на потекло

Гаранција