Мени
Продавница
00

Cart

Реципрочна пила/алигаторка 710W

4.999,00 ден (вклучен ДДВ 18%)

 • Напон: 230-240V, 50Hz
 • Моќност: 710W
 • Брзина на празен од: 0-2.800/min.
 • Должина на удар: 20mm

На залиха

Додај во желби Додај за споредба

Опис

RSM1019 – Реципрочна пила/алигаторка 710W
Спецификации
 • Напон: 230-240V, 50Hz
 • Моќност: 710W
 • Брзина на празен од: 0-2.800/min.
 • Должина на удар: 20mm
Опис
 • Lock-on копче
 • Варијабилна контрола на брзина
 • Брзо менлива пила
 • Регулација на предна плоча
 • 3m гумен кабел
Вклучено
 • Hex клуч
 • 2 пили

Дополнителни информации

Бренд

Гаранција

Земја на потекло