Мени
Продавница
00

Cart

Рачна метларка HKM 700

12.000,00 ден (вклучен ДДВ 18%)

 • Ширина со четка (mm): 700
 • Контејнер (l): 20
 • Димензии (l x w x h) (mm): 680 x 580 x 100
 • Тежина (kg): 10
 • 2 странични четки
 • 2 ролер четки

На залиха

Додај во желби Додај за споредба

Опис

Рачна метларка HKM 700 – CleanCraft
Технички податоци
 • Ширина со четка (mm): 700
 • Контејнер (l): 20
 • Димензии (l x w x h) (mm): 680 x 580 x 100
 • Тежина (kg): 10
 • 2 странични четки
 • 2 ролер четки

Дополнителни информации

Тежина 10 кг
Димензии 680 × 580 × 1000 cm
Бренд

Гаранција

Земја на потекло