Мени
Продавница
00

Cart

ПочетнаПРОДАВНИЦААВТОМОБИЛСКА - ГАРАЖНА ОПРЕМАРаботна маса на расклопување 150KG

Работна маса на расклопување 150KG

2.999,00 ден (вклучен ДДВ 18%)

 • Максимален капацитет на носивост: 150kg
 • Висина на масата: 780mm
 • Димензии кога масата е отворена: 605x635x780mm
 • Димензии кога масата е затворена: 605х105х920mm
 • Тежина: 4.9kg
 • Плочи од бамбус
 • Димензии на работните плочи: 2 парчиња 605x120x16mm

Нема на залиха

Додај во желби Додај за споредба

Опис

WBM1004 – Работна маса на расклопување 150KG
Спецификации
 • Максимален капацитет на носивост: 150kg
 • Висина на масата: 780mm
 • Димензии кога масата е отворена: 605x635x780mm
 • Димензии кога масата е затворена: 605х105х920mm
 • Тежина: 4.9kg
 • Плочи од бамбус
 • Димензии на работните плочи: 2 парчиња 605x120x16mm

Дополнителни информации

Тежина 4,9 кг
Димензии 605 × 635 × 780 cm
Бренд

Гаранција
Земја на потекло