Мени
Продавница
00

Cart

Потопна пумпа CSP750D – INOX

6.999,00 ден (вклучен ДДВ 18%)

 • Моќност (W): 750
 • Максимална потисна висина (m): 8
 • Максимален проток (l/h): 12500
 • Должина на кабел (m): 10
 • Тежина (kg): 5
 • Автоматско активирање со пловак
 • Куќиште од нерѓосувачки челик INOX
 • За нечиста вода

Достапно по нарачка

Додај во желби Додај за споредба
SKU: 2300359 Категории , Ознаки: , , , , , ,

Опис

Потопна пумпа 750W – CSP750D – INOX
Технички податоци
 • Моќност (W): 750
 • Максимална потисна висина (m): 8
 • Максимален проток (l/h): 12500
 • Должина на кабел (m): 10
 • Тежина (kg): 5
 • Автоматско активирање со пловак
 • Куќиште од нерѓосувачки челик INOX
 • За нечиста вода

Дополнителни информации

Тежина 5 кг
Бренд

Земја на потекло

Гаранција

Напојување

230 V, 50 Hz

Рок за испорака

Од 7 до 10 дена