Мени
Продавница
00

Cart

Потопна пумпа CSP400D – INOX

4.999,00 ден (вклучен ДДВ 18%)

 • Моќност (W): 400
 • Максимална потисна висина (m): 5
 • Максимален проток (l/h): 7500
 • Должина на кабел (m): 10
 • Тежина (kg): 4
 • Автоматско активирање со пловак
 • Куќиште од нерѓосувачки челик INOX
 • За нечиста вода

На залиха

Додај во желби Додај за споредба
SKU: 2300360 Категории , Ознаки: , , , , , ,

Опис

Потопна пумпа 400W – CSP400D – INOX
Технички податоци
 • Моќност (W): 400
 • Максимална потисна висина (m): 5
 • Максимален проток (l/h): 7500
 • Должина на кабел (m): 10
 • Тежина (kg): 4
 • Автоматско активирање со пловак
 • Куќиште од нерѓосувачки челик INOX
 • За нечиста вода

Дополнителни информации

Тежина 4 кг
Бренд

Земја на потекло

Гаранција

Напојување

230 V, 50 Hz