Мени
Продавница
00

Cart

Заштеди 499 ден

Потопна пумпа CSP1100D – INOX

Original price was: 8.999,00 ден.Current price is: 8.500,00 ден. (вклучен ДДВ 18%)

 • Моќност (W): 1100
 • Максимална потисна висина (m): 9,5
 • Максимален проток (l/h): 15.000
 • Должина на кабел (m): 10
 • Тежина (kg): 5
 • Автоматско активирање со пловак
 • Куќиште од нерѓосувачки челик INOX
 • За нечиста вода

На залиха

Додај во желби Додај за споредба

Опис

Потопна пумпа CSP1100D – INOX
Технички податоци
 • Моќност (W): 1100
 • Максимална потисна висина (m): 9,5
 • Максимален проток (l/h): 15.000
 • Должина на кабел (m): 10
 • Тежина (kg): 5
 • Автоматско активирање со пловак
 • Куќиште од нерѓосувачки челик INOX
 • За нечиста вода

Дополнителни информации

Тежина 6 кг
Бренд

Земја на потекло

Гаранција

Напојување

230 V, 50 Hz

Рок за испорака

Од 7 до 10 дена