Мени
Продавница
00

Cart

Пневматски ударен одвртувач/завртувач ATM1043

3.999,00 ден (вклучен ДДВ 18%)

 • Работен притисок: 6-3 bar
 • Брзина на празен од: 7.000/min.
 • Приклучок: 1/2
 • Максимална сила: 310Nm

На залиха

Додај во желби Додај за споредба

Опис

ATM1043 – Пневматски ударен одвртувач/завртувач 1/2″ – 6.3bar
Спецификации
 • Работен притисок: 6-3 bar
 • Брзина на празен од: 7.000/min.
 • Приклучок: 1/2
 • Максимална сила: 310Nm
Опис
 • Лево/десно
 • Компактен лесен ударен клуч
 • Гарнитура од ударни клучеви
 • Вклучено
 • 10 насадни клучеви
 • 5 продолжеци – Масло
 • Hex клуч
 • DIN/Orion конектори
 • Кутија за складирање

Дополнителни информации

Бренд

Гаранција

Земја на потекло