Мени
Продавница
00

Cart

Пневматски секач во гарнитура LX-004 z

2.999,00 ден (вклучен ДДВ 18%)

 • Фреквенција на удар: 3.500 bpm
 • Прицврстување со шест рабови: 10,2 mm
 • Тежина (kg): 1,4
 • Потрошувачка на воздух (l/min): 141
 • Поврзување: 1/4˝

На залиха

Додај во желби Додај за споредба

Опис

Пневматски секач во гарнитура LX-004 z – 1/4
Технички податоци
 • Фреквенција на удар: 3.500 bpm
 • Прицврстување со шест рабови: 10,2 mm
 • Тежина (kg): 1,4
 • Потрошувачка на воздух (l/min): 141
 • Поврзување: 1/4˝
Опис
 • 5 длета со различни глави
 • Потпорна пружина
 • Конектор

Дополнителни информации

Тежина 1 кг
Бренд

Гаранција

Земја на потекло