Мени
Продавница
00

Cart

Пневматска игличарка SF5040E

3.999,00 ден (вклучен ДДВ 18%)

 • Работен притисок (bar): од 4 до 7
 • Тип на муниција: TIP 90 игли и TIP 12 спајалки
 • Должина спајалки (mm): од 15 до 40
 • Должина на игли (mm): од 15 до 50
 • Капацитет на шаржер: 100 парчиња
 • Димензии (l x w x h) (mm): 245 x 55 x 250
 • Тежина (kg): 1,48

На залиха

Додај во желби Додај за споредба

Опис

Пневматска игличарка/хефталка SF5040E 15 – 50mm – 7bar
Технички податоци
 • Работен притисок (bar): од 4 до 7
 • Тип на муниција: TIP 90 игли и TIP 12 спајалки
 • Должина спајалки (mm): од 15 до 40
 • Должина на игли (mm): од 15 до 50
 • Капацитет на шаржер: 100 парчиња
 • Димензии (l x w x h) (mm): 245 x 55 x 250
 • Тежина (kg): 1,48

Дополнителни информации

Тежина 1,48 кг
Димензии 245 × 55 × 250 cm
Бренд

Гаранција

Земја на потекло